U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
| SKU | DS-2CD2332-I-12 |
| EAN | 6954273600488 |
De 3 megapixel Hikvision DS-2CD3212-I EX-IR infrarood Turrent camera is de een van de meest verkochte camera's van Hikvision.
Deze 2 serie is gebaseerd op de nieuwste Raptor DSP technologie. Met deze technologie wordt een extra compressie van 30-50% gerealiseerd ten opzichte van andere netwerk cameras. De 3 Megapixel 1/3" CMOS sensor, in combinatie met een mechanisch IR-filter en de ingebouwde EX-IR LED's leveren zelfs in het donker perfecte beelden op.
De unieke gepatenteerde EX-IR design zorgt voor een gelijkmatige spreiding van het IR licht over het zichtveld van de camera. Deze camera is ideaal te combineren met een DS-7604/8-SE/P PoE NVR. 1/3" progressive scan CMOS 3 Megapixel Dag/Nacht met IR-filter IR verlichting tot 30m 0.07 [email protected], AGC on 0 lux with IR 12 mm lens, beeldhoek 23° 12VDC/PoE Onvif
IP-66
Deze camera is ideaal te combineren met een DS-7604/8-SE/P PoE NVR.
* Om de beelden goed te bekijken klik op Full screen en kies daar bij het tandwiel voor de maximale resolutie.
Direct te bekijken via de gratis app op Android of iOs
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.